HİZMETLERİMİZ

ankara Temizlik Firması Temizliğin yaptığı hizmetler : Apartman Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Okul - Kreş Temizliği, Fabrika Temizliği, Hastane Temizliği, Villa - Yazlık Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Halı - Koltuk Yıkamadır.

DIŞCEPHE TEMİZLİĞİ PROFESYONELLİK İSTER.

Dış Cephe Temizliği tüm iş güvenliği önlemlerini alarak, çalıştırdığımız sgk’lı profesyonel çalışanlarımız sayesinde gözünüz arkanızda kalmayacak şekilde yapılmaktadır. Binanızın yapısına göre vinçle veya dağcı yöntemleri kullanılarak temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Dış cephe temizliğinde en önemli kriterler kullanılan temizleyici kimyasal madde ve uzman personelin olmasıdır. Özellikle vinç kullanılarak temizlik yapılacaksa personelin eğitimli olması gerekir. İş güvenliği eğitimi almayan personelin can güvenliği yoktur. Firmamız bünyesinde bulunan İş güvenliği uzmanı tarafından personellerimize iş güvenliği eğitimi verilmektedir. Ayrıca iş güvenliği için gerekli ekipmanlarda firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Aydın da temizlik için kullandığımız temizlik maddeleri cam ve kaplamalar için ayrı ayrı bulunmaktadır. Camların kirlilik durumu ve kaplamalarda ki kir yoğunluna göre madde kullanımımız artar. Fiyat tekliflerinde kirlilik durumu dikkate alınır.


Ankara Ayşegül Temizlik eğitimli personeliyle, hijyen kurallarını en iyi şekilde kullanarak temizlik konusunda kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaya uğraşmaktadır.
Fabrika temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerine Ankara Ayşegül Temizlik olarak uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.
Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul ve kreş temizliği Ankara Ayşegül Temizlik tarafından eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik Profesyonel ekibi son sistem teknoloji cihaz ve malzemelerle hastane temizliği alanında kaliteli hizmet vermektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.İnşaat bitimi sonrasında site, bina, ev ve işyeri, AVM, gibi mekanların temizliği konusunda A'dan Z'ye inşaat sonrası temizlik hizmeti veriyoruz.
Halılarınız ve koltuklarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik Profesyonel ekibiyle her türlü kurumsal temizlik ihtiyaçlarınızı giderecek çözümler sunmaktadır.
Ankara Ayşegül Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.
APARTMAN VE BİNANIZ Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
DIŞ CEPHE CAM Yapılarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
Tadilat Sonrasında Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle temizlenmektedir.