HİZMETLERİMİZ

Ankara Ayşegul Temizlik yaptığı hizmetler : Apartman Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Okul - Kreş Temizliği, Fabrika Temizliği, Hastane Temizliği, Villa - Yazlık Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Halı - Koltuk Yıkamadır.

OFİS TEMİZLİĞİ.

Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Tek Seferlik Detaylı Ofis Temizlik Hizmeti

  • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.
  • İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
  • Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.

Haftalık / Aylık Periyodik Ofis Temizliği

  • Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
  • Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
  • Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.

Her Akşam Periyodik Ofis Temizliği

  • Ofisin büyüklüğüne göre belli sayıda yarı-zamanlı çalışan temizlik elemanımız gelir.
  • Genellikle mesai saatlerinden sonra 6-8 arası temizlik yapılır.
  • Temizlik malzemeleri firmamızdan olacak şekilde anlaşma yaparız.

Ofisinize periyodik temizlik personeli anlaşmalarında çözüm ortağınız olmaya hazırız.


--

Ofis temizliği genel akışı ile ev temizliğine benzerlik gösterebilir. Süpürme, silme, toz alma, tuvaletlerin yıkanması gibi ortak noktaları vardır Fakat bürolarda önemli evrakların bulunduğu dolaplar, malzeme depoları gibi farklı ekipman ve titizlikle temizlenmesi gereken bölgeler de olabilir. Aynı zamanda insan sirkülasyonunun da fazla olduğu ofislerde rutin temizlik önemlidir.

Her şeyden önce insan sağlığının tehlikeye atılmaması gereken ofislerin her türlü mikrop ve kirden arındırılması gerekir. Çalışanlar ve müşteriler için hastalığa davetiye çıkarabilecek her şeyin dezenfekte edilmesi gerekir. Temiz ve düzenli bir ortamda çalışan ofis elemanının motivasyonu da daha yüksek olur.

İkinci bir husus ise güvenilirliktir. Ofislerde önemli evraklar, kasada paralar, bazen ofis içinde gizli tutulması gereken bilgiler bulunabilir. Temizlik çalışanının da ofiste bulunan diğer çalışanlar gibi bu gizliliğe saygı göstermesi önemlidir. Bir diğer nokta ise ofis temizliğinin önemli toplantılar, telefon görüşmeleri yapılabilecek olan ofislerde sessiz bir şekilde işi aksatmadan yürütülmesi de çok önemlidir.

Boyutu büyük olan, deposu olan veya home ofis şeklinde tasarlanmış ofis ortamlarında her yer için farklı temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Bir yerin temizlik malzemesi başka bir yere taşınıp mikropların da taşınmaması için özenli olunmalıdır. Aynı zamana ofis temizliğinde kullanılan kimyevi maddelerin de özenle seçilmesi gerekir.

Ankara ayşegül Temizlik Şirketi sizin için ofislerinizi rutin isteklerinize ve ekstra isteklerinize bağlı olarak, uzun dönem sözleşmeli veya günlük olarak temizleme hizmeti sunuyor.

Ev temizliğinde profesyonel ekibimizle Ankara Ayşegül Temizlik olarak en kaliteli, en hijyenik ve en profesyonel hizmeti vermekteyiz.
Ankara Ayşegül Temizlik eğitimli personeliyle, hijyen kurallarını en iyi şekilde kullanarak temizlik konusunda kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaya uğraşmaktadır.
Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul ve kreş temizliği Ankara Ayşegül Temizlik tarafından eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir.
Fabrika temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerine Ankara Ayşegül Temizlik olarak uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.
Ankara Ayşegül Temizlik Profesyonel ekibi son sistem teknoloji cihaz ve malzemelerle hastane temizliği alanında kaliteli hizmet vermektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.İnşaat bitimi sonrasında site, bina, ev ve işyeri, AVM, gibi mekanların temizliği konusunda A'dan Z'ye inşaat sonrası temizlik hizmeti veriyoruz.
Halılarınız ve koltuklarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik Profesyonel ekibi son sistem teknoloji cihaz ve malzemelerle hastane temizliği alanında kaliteli hizmet vermektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.
APARTMAN VE BİNANIZ Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
DIŞ CEPHE CAM Yapılarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
Tadilat Sonrasında Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle temizlenmektedir.