HİZMETLERİMİZ

ankara Temizlik Firması Temizliğin yaptığı hizmetler : Apartman Temizliği, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, Okul - Kreş Temizliği, Fabrika Temizliği, Hastane Temizliği, Villa - Yazlık Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Halı - Koltuk Yıkamadır.

TADİLAT SONRASI TEMİZLİĞİ PROFESYONELLİK İSTER.

ankara Temizlik Şirketi Temizlik profesyonel ekibi ile apartmanlarınızda sizlere titiz bir çalışma sunar.

İNŞAAT VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK Firmamız inşaat temizliği ve Tadilat Temizliğinde, doğru yöntem, deneyimli personeli ve son teknolojik ekipmanlarıyla kısa zamanda evinizi ve işyerinizi talepleriniz doğrultusunda ve gönül rahatlığıyla yerleşmeniz için gereken hizmeti sunmaktadır. İnşaat ve tadilat sonrası alçı, sıva kalıntıları, kireç, beton artıkları, boya kirleri, kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pislik, camlar, fayans yüzeyleri, Mutfak, banyo, tuvalet, odalarınızı, temizliği gibi oluşan ve kaba diye tabir edilen çöplerin toplanması hizmeti bu alanda uzman kuruluşumuz tarafından sunulmaktadır. Ayşegül temizlik firmamız camların, kapıların üzerinde olan yapıştırma bantları sökmekte ve zarar vermeden oluşan bant lekelerini en iyi şekilde temizlemektedir..


Ev temizliğinde profesyonel ekibimizle Ankara Ayşegül Temizlik olarak en kaliteli, en hijyenik ve en profesyonel hizmeti vermekteyiz.
Ankara Ayşegül Temizlik eğitimli personeliyle, hijyen kurallarını en iyi şekilde kullanarak temizlik konusunda kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaya uğraşmaktadır.
Fabrika temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerine Ankara Ayşegül Temizlik olarak uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.
Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul ve kreş temizliği Ankara Ayşegül Temizlik tarafından eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik Profesyonel ekibi son sistem teknoloji cihaz ve malzemelerle hastane temizliği alanında kaliteli hizmet vermektedir.
Ankara Ayşegül Temizlik olarak yazlık ve villa temizliğinde işinde uzman temizlik personelleri ile titiz ve özenli çalışma sonucu sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.
Halılarınız ve koltuklarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.

Ankara Ayşegül Temizlik doğru yöntem, deneyimli personeli ve son teknolojik ekipmanlarıyla kısa zamanda evinizi ve işyerinizi talepleriniz doğrultusunda ve gönül rahatlığıyla yerleşmeniz için gereken hizmeti sunmaktadır
Ankara Ayşegül Temizlik olarak Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir sistemle temizlik yapmaktayız.
Ankara Ayşegül Temizlik Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.
APARTMAN VE BİNANIZ Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
DIŞ CEPHE CAM Yapılarınız Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle yıkanmakta temizlenmektedir.
Tadilat Sonrasında Ankara Ayşegül Temizlik tarafından titizlikle temizlenmektedir.